اقامتگاه بوم گردی "باغ دو سرو"


سرو درخت شاداب و سرسبزی است که خزان، پژمردگی، برگ ریزان و افسردگی ندارد و نماد ملت ایران است و دو سرو زیبای باغ دو سرو از صلابت، شکوه و عظمت شهری سخن می گویند که در 18 کیلومتری جنوب غربی یزد واقع شده که از یک سو به عروس زیبای کویر شیرکوه تکیه زده است.

جویبارهای جاری از آن، روح حیات و زندگی رادر این شهر دارد. در یک نگاه پاییزی که درختان لباس عریانی پوشیده اند، این درختان خلعت زیبای سبز ورق بر تن کرده اند و قامت آراسته اند. آنسوی دیگر دو سرو کوهی با شیب ملایم و نجیب آرام نشسته است که از شکوه و عظمت سخن می گوید.

در میان باغ که همه مظاهر زیبای طبیعت آنرا محصور کرده است قناتی جاری است که جاری زندگی می باشد. در یک کلام آن هنگام که بر فراز بام خانه سنتی باغ دو سرو قدم می نهی، همه زیبایی های خدادادی یکجا در پیش چشم خود حاضر میبینی از آسمان آبی پاک و زلال و صاف تا درختان انبوه و کوه قد برافراشته.

ما برآن شدیم تا زیباییهایی که خداوند جمیل بر ما عرضه داشته است دیگران را هم سهیم کنیم، با این دید بوم گردی باغ دو سرو تفت را مهیا کردیم تا شما را با هم در شادی و شادابی شریک سازیم و لذت و شادی نشات گرفته از طبیعت زیبای خدادادی به همه هدیه کنیم و این کمترین تحفه و هدیه ای برای مهمانان معزز و مکرم باشد.

ما بهترینها را ارائه میدهیم!